Meniu
Prenumerata

antradienis, spalio 27 d.
Komentarai
SATYRA
Padėkime amerikiečiams išsirinkti geresnį
Yra tokių pasaulio kraštų, kur prezidento rinkimuose mažiau nei pusės rinkėjų pasitikėjimą pelnęs kandidatas jau po pirmo suklastoto turo paskelbiamas 146-procentiniu nugalėtoju. Tokia yra Putino Rusija.
Pasaulis
RINKIMAI JAV
JAV prezidento rinkimuose savo balsus atidavė jau per 50 mln. žmonių
Likus mažiau kaip dviem savaitėms iki lapkričio 3-iosios balsavimo, daugiau nei 50 mln. amerikiečių jau atidavė savo balsus JAV prezidento rinkimuose, kuriuose varžosi dabartinis valstybės vadovas Donaldas Trumpas ir demokratas Joe Bidenas, penktadienį paskelbė viena stebėjimo grupė.
Pasaulis
JAV PREZIDENTO RINKIMAI
Tyla prieš audrą: įvyko paskutiniai J. Bideno ir D. Trumpo debatai
JAV prezidentas Donaldas Trumpas ir jo varžovas rinkimuose Joe Bidenas ketvirtadienį per savo paskutinius debatus, surengtus likus 12 dienų iki rinkimų, apsikeitė kaltinimais kyšininkavimu ir susirėmė dėl COVID-19 pandemijos, bet nokautų šįkart nebuvo.
Pasaulis
TARPTAUTINIS PRIPAŽINIMAS
D. Trumpas žada išbraukti Sudaną iš terorizmą remiančių šalių sąrašo
JAV prezidentas Donaldas Trumpas pirmadienį pareiškė esąs pasirengęs išbraukti Sudaną iš terorizmą remiančių valstybių sąrašo.  
Pasaulis
DEZINFORMACIJA
Po blokuoto straipsnio apie J. Bideną „Twitter“ keičia politiką dėl programišių turinio
„Twitter“ pakeitė savo politiką dėl programišių turinio, JAV respublikonams pasipiktinus šio socialinio tinklo sprendimu blokuoti naujienų pranešimą, kuriame kritikuojamas demokratų kandidatas į Amerikos prezidentus Joe Bidenas.
Pasaulis
JAV PREZIDENTO RINKIMAI
D. Trumpas tvirtina, kad pandemija beveik baigėsi, J. Bidenas jį kaltina nieko nedarant
Donaldas Trumpas ketvirtadienį kovingai gynė savo atsaką į COVID-19, o jo varžovas rinkimuose Joe Bidenas pademonstravo visai kitokį stilių ir apkaltino prezidentą „nieko“ nedarant, kad pandemija baigtųsi.
Pasaulis
JAV AUKŠČIAUSIASIS TEISMAS
D. Trumpo kandidatei į Aukščiausiąjį Teismą teks atremti griežtų klausimų laviną Senate
JAV prezidento Donaldo Trumpo pasiūlyta kandidatė į Aukščiausiojo Teismo teisėjus Amy Coney Barrett antradienį stos prieš smarkiai susiskaldžiusį Senatą per pirmą klausimų ir atsakymų sesiją, respublikonams uoliai giriant jos tikėjimą ir kvalifikaciją, o demokratams ruošiantis užsipulti ją dėl sveikatos apsaugos.       
Pasaulis
JAV PREZIDENTO RINKIMAI
Nuo COVID-19 pasveikęs D. Trumpas sugrįžo į rinkimų kampanijos sceną
JAV prezidentas Donaldas Trumpas, kuriam dėl koronavirusinės infekcijos COVID-19 teko 10 dienų atsisakyti savo mėgstamų rinkimų kampanijos kelionių, pirmadienį vėl kreipėsi į minią džiūgaujančių savo šalininkų Floridoje. 
IQ Tema
LIETUVOS INTERESAI
Kuris JAV rinkimų kandidatas būtų palankesnis Lietuvai?
Tradiciškai Lietuvai palankesni būdavo JAV prezidentai respublikonai. Ar po ketverių chaoso metų savo nuomonę turėtume pakeisti? 2016 m. JAV prezidento rinkimai nustebino
Pasaulis
KOVA
Senatas pradeda D. Trumpo kandidatės į Aukščiausiąjį Teismą svarstymus
JAV Senatas pirmadienį pradeda teisėjos Amy Coney Barrett kandidatūros į Aukščiausiojo Teismą teisėjus, kurią prezidentas Donaldas Trumpas pasiūlė nepaisydamas demokratų pasipriešinimo, svarstymą. 
Komentarai
AKCIJŲ RINKOS
Ką finansų rinkoms reikštų J. Bideno pergalė JAV prezidento rinkimuose?
Tarp ekonomiškai pirmaujančių demokratinių šalių JAV yra bene vienintelė, turinti tokias stiprias prezidento institucijai suteiktas galias, todėl nenuostabu, kad kiekvieni
Pasaulis
KORONAVIRUSAS
D. Trumpas grįžo į Baltuosius rūmus, savo susirgimą vadina „palaiminimu“
Pasaulis
JAV PREZIDENTO RINKIMAI
J. Bidenas perspėja: debatų nebus, jei D. Trumpas vis dar turės virusą
JAV demokratų kandidatas į prezidentus Joe Bidenas antradienį sakė, kad jo ir Donaldo Trumpo debatai neturėtų vykti, kol prezidento testai dėl koronaviruso bus teigiami.
Pasaulis
KORONAVIRUSAS
D. Trumpas iš ligoninės parvyko į Baltuosius rūmus
IQ Tema
JAV PREZIDENTO RINKIMAI
Amerikietiškos imtynės: rinkimai, kurių rezultatai bus sutikti priešiškai
Kodėl dėl aukščiausio politinio posto JAV varžosi ne kas kitas, o Donaldas Trumpas ir Joe Bidenas? Abu jie – baltaodžiai vyrai. Vienas
ŽYMA
DONALDAS TRUMPAS