Meniu
Prenumerata

ketvirtadienis, gegužės 13 d.

Verslas
POŽIŪRIS Į GYVŪNUS
Prancūzija uždraus audinių fermas ir laukinių gyvūnų naudojimą keliaujančiuose cirkuose
Prancūzija antradienį pranešė ketinanti pamažu uždrausti šalyje audinių fermas, taip pat laukinių gyvūnų naudojimą keliaujančiuose cirkuose bei delfinų ir orkų veisimą nelaisvėje.
Kultūra
Keturiese prieš tūkstantį
Būsimasis festivalio „Naujasis cirko savaitgalis“ svečias Claudio Stellato išlaikė vis retesnėmis tampančias savybes: gebėjimą neskubėti, susikoncentruoti, paisyti tik savo vidinių terminų. Prieš jo viešnagę Vilniuje Viktorija Vitkauskaitė domėjosi, kaip menininkas suderina lėtą tempą ir dinamiškas idėjas.
Kultūra
Galimybių aritmetika
Iš Kolumbijos – į Prancūziją. Iš profesionalo – į studentą. Iš nevilties patyrus traumą – į entuziazmą bandyti naujus akrobatinius judesius ignoruojant skausmą. Wilmerio Marquezo, vieno iš akrobatų dueto „El Nucleo“ narių, kūrybinis kelias kupinas paradoksų ir netikėtų vingių. Tačiau Viktorijai Vitkauskaitei būsimasis festivalio „Naujasis cirko savaitgalis“ svečias sako, kad didžiausi iššūkiai galiausiai virto geriausiais sprendimais.
Kultūra
Beveik jokių triukų
Visa magija šioje fotografijoje nematoma, tačiau sukurta ne kompiuteriu. Kaip fotografas ir dailininkas Algis Griškevičius sugalvoja tragikomiškas fotonoveles ir sumanymus įgyvendina, domėjosi Ieva Rekštytė.
ŽYMA
CIRKAS