Meniu
Prenumerata

ketvirtadienis, spalio 29 d.
Pasaulis
ATSAKOMYBĖ
Teisybės paieškos: „Volkswagen“ išmokės kompensacijas Brazilijos diktatūros aukoms
„Volkswagen“ trečiadienį pranešė pasirašiusi susitarimą su Brazilijos prokurorais dėl kompensacijų buvusiems bendrovės padalinio Brazilijoje darbuotojams už teisių pažeidimus, padarytus karinės diktatūros šioje Pietų Amerikos šalyje laikais.
NT ir energetika
PASLAUGOS
„Klaipėdos nafta“ bus SGD terminalo Brazilijoje operatorė
Valstybės kontroliuojama naftos ir suskystintųjų gamtinių dujų (SGD) terminalų valdytoja „Klaipėdos nafta“ tapo SGD terminalo operatore Brazilijos Asu uoste. Planuojama, kad terminalas pradės veikti 2020 metais, atidarius pirmą uoste dujomis kūrenamą elektrinę.  
Aktualijos
Antras iš eilės – rimtų nemalonumų turi dar vienas Brazilijos prezidentas
Pernai rugpjūtį iš susikompromitavusios tuometinės Brazilijos prezidentės Dilmos Rousseff prezidento pareigas perėmusiam Micheliui Temerui pareikšti kaltinimai kyšininkavimu. Susidariusi padėtis gali įstumti šalį į naują ir galbūt ilgą politinį sąmyšį.
Aktualijos
Dėl politinės krizės sparčiai pinga Brazilijos turtas
Dėl šalyje kilusios politinės krizės ketvirtadienį sparčiai pinga Brazilijos akcijos, obligacijos ir nacionalinė valiuta, praneša „Dow Jones“.
Vietovardžiai
Brazilijos lūšnynų skurdas ir žavesys
Brazilai sako, kad Dievas penkias dienas kūrė pasaulį, o šeštąją – Rio de Žaneirą. Šis tobulas kūrinys žavi balto smėlio paplūdimiais, atogrąžų miškais ir iš vandens kylančiomis uolomis. Tačiau žmonės pastatė miestą, garsėjantį bauginančia favelų reputacija. Po Brazilijos didmiesčio lūšnynus klaidžiojantis Linas Klinauskas sklaido mitus.
ŽYMA
BRAZILIJA