Meniu
Prenumerata

ketvirtadienis, birželio 4 d.
Pasaulis
RINKIMAI
„Visus lūkesčius“ pranokusi pergalė
Izraelio premjeras Benjaminas Netanyahu antradienį paskelbė „milžinišką“ savo dešiniojo sparno partijos „Likud“ pergalę jau trečiuose per pastaruosius metus visuotiniuose rinkimuose, pranokusią „visus lūkesčius“.
Pasaulis
IZRAELIS
Trečias raundas: Izraelyje prasidėjo visuotiniai rinkimai
Izraelyje pirmadienį vyksta jau treti visuotiniai rinkimai per pastaruosius metus, per kuriuos ministras pirmininkas Benjaminas Netanyahu sieks nutraukti politinę krizę savo šalyje ir išsaugoti savo karjerą.
Pasaulis
RUSIJA IR IZRAELIS
V. Putino malonės sulaukusi izraelietė atskrido namo kartu su premjeru B. Netanyahu
JAV ir Izraelio pilietybes turinti moteris, Rusijoje nuteista pusaštuntų metų kalėti už kanapių gabenimą, ketvirtadienį atskrido į Tel Avivą kartu su izraeliečių premjeru Benjaminu Netanyahu, rusų prezidentui Vladimirui Putinui išvakarėse suteikus jai malonę.
Aktualijos
HOLOKAUSTAS
Rusijos ir Lenkijos ginčas dėl istorijos temdo Aušvico išvadavimo metinių minėjimą
Artimiausiomis dienomis pasaulio lyderiai dukart rinksis paminėti 75-ąsias Aušvico-Birkenau nacių mirties stovyklos išvadavimo metines.
Aktualijos
E. Macronas: Prancūzija pripažįsta savo vaidmenį holokauste
Sekmadienį Prancūzijos prezidentas Emmanuelis Macronas pasmerkė savo šalies bendradarbiavimą su okupantais per Holokaustą. Jis užsipuolė tuos, kurie vis dar menkina prancūzų vaidmenį tuo metu, kai į mirtį buvo siunčiami dešimtys tūkstančių žydų.
ŽYMA
BENJAMINAS NETANYAHU