Meniu
Prenumerata

pirmadienis, gruodžio 6 d.

NT ir energetika
ENERGETIKA
Mažasis „Nord Stream 2“ brolis
Lenkija Baltijos dugnu tiesia savo dujotiekį. Šis projektas taip pat vertinamas dviprasmiškai. Kokių grėsmių ir galimybių jis atneštų Lietuvai?
NT ir energetika
ŽALIOJI ENERGIJA
Energetikos ministerijos pozicija: vėjo parką Baltijos jūroje norima pastatyti kuo greičiau
Lietuvai planuojant statyti pirmąjį vėjo jėgainių parką Baltijos jūroje, energetikos viceministrė sako, kad projektą norima įgyvendinti kuo greičiau. Daiva Garbaliauskaitė
Verslas
TARŠA
Iš Būtingės terminalo ištekėjusi nafta išsisklaidė
Iš Būtingės terminalo pirmadienį ištekėjusi nafta išsisklaidė – Jūrų gelbėjimo koordinavimo centras teigia, kad jos dėmių Baltijos jūroje nebėra.
Komentarai
VIRŠŪNIŲ SUSITIKIMAS
Trijų jūrų iniciatyva turi būti drąsesnė ir didesnė
Kuo daugiau nerimaujate dėl Kinijos, tuo labiau turėtumėte rūpintis tarptautinėmis grupėmis, siekiančiomis pasipriešinti jos įtakai. Bet likus mažiau nei mėnesiui iki Trijų jūrų iniciatyvos viršūnių susitikimo Taline (jis vyks spalio 19-ąją, po to, kai dėl pandemijos buvo perkeltas iš birželio), nedaug yra žinoma apie jo darbotvarkę ar dalyvius.
Aktualijos
Ką kinai veikia Baltijos jūroje?
Lietuvos pašonėje plaukioję kinų karo laivai demonstruoja gimstančios supervalstybės ambicijas
Aktualijos
Baltijos jūroje – bendros Kinijos ir Rusijos pratybos
Kinijos karinio laivyno laivai plaukia Baltijos jūros link dalyvauti bendrose karinėse pratybose su Rusija. Jos vyks prieš kitą mėnesį numatytą JAV prezidento Donaldo Trumpo vizitą NATO priklausančioje Lenkijoje.
Aktualijos
Netikėtas apsikeitimas vaidmenimis: Rusija perėmė NATO bombonešį
Nors jau įprasta girdėti apie NATO pajėgas, lydinčias Rusijos naikintuvus, šį antradienį rusų naikintuvas Su-27 buvo pasiųstas perimti Jungtinių Valstijų strateginį bombonešio, skridusio virš Baltijos jūros netoli Kaliningrado.
ŽYMA
BALTIJOS JŪRA