Meniu
Prenumerata
ketvirtadienis, vasario 20 d.
Komentarai
Politikų etika
A. Verygai atėjo laikas pasižiūrėti į atsistatydinimo veidrodėlį
Kaip sako žalių valstiečių dvasinis ir tiesioginis lyderis Ramūnas Karbauskis, visi daro klaidų. Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga jų daro reguliariai ir verčia suabejoti prezidentės Dalios Grybauskaitės atodūsiu, jog „ši valdančioji koalicija bent jau nevagia“.
IQ Tema
Aurelijus Veryga. Vyriausiasis buldozerininkas
Nepopuliariausias ministras demonstruoja, kur gali nuvesti savo neklystamumu įtikėjusių siauros srities profesionalų valdymas
IQ Tema
Žaliojo žiedo riteriai: už ką balsuotų kanapių mėgėjai?
Politikai apie kanapes šiandien kalba kur kas dažniau nei prieš penkmetį, tačiau už teisę į suktinę niekas atvirai agituoti nedrįsta
Verslas
Nepaisant Kraujo centro skandalo, ministras ragina neprarasti tikėjimo donoryste
Nacionalinį kraujo centrą krečiant skandalui dėl galimo jo vadovės piktnaudžiavimo, sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga ragina gyventojus neprarasti pasitikėjimo neatlygintinos donorystės idėja.
Politika
Įteisinus gimdymus namuose, medikų pagalba bus mokama
Premjeras Saulius Skvernelis sako, kad įteisinus galimybę namuose gauti gimdymo priežiūros paslaugas, tokia medikų pagalba būtų mokama.
IQ Tema
1978–1987 m.: atominė energija, chirurgai ir alkoholis
Valstybės sėkmė gali būti matuojama tuo, kaip kokybiškai ji reflektuoja praeitį, kaip ryžtingai kuria dabartį ir tiki ateitimi.
Komentarai
Patyčios? Tegyvuoja patyčios!
Didžiausiam Lietuvos politikos narcizui klouno kaukę pamatavusi hiphopo grupė „G&G Sindikatas“ jokios sensacijos nesukūrė.
Komentarai
Desperacija tęsiasi
Iki interpeliacijos nusigyvenęs sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga tampa lakmuso popierėliu, kokie santykiai artimiausiais metais formuosis tarp valdančiosios Lietuvos valstiečių ir žaliųjų partijos (LVŽS) bei politiškai aktyvios visuomenės dalies.
Verslas
Vaistų pardavėjai už mažesnį PVM pažadėjo būti sąžiningi
Sveikatos apsaugos ministerija su vaistinėmis ir Verslo konfederacija pasirašė susitarimą, kad mažinant mokesčius vaistams jų kainos vaistinėse bus perskaičiuojamos sąžiningai.
Politika
Opozicija ruošia interpeliaciją sveikatos apsaugos ministrui
A. Verygai teks ruoštis dideliam išbandymui – reaguodamos į pastarųjų savaičių įvykius opozicinės Seimo frakcijos susivienijo ir rengia interpeliaciją.
Komentarai
Sovietinės DNR likučiai
Šį mėnesį sukanka 100 metų Spalio revoliucijai, tiksliau – bolševikų perversmui Rusijoje. Siaubingą žmonių ir žmogiškumo traiškymo įrankį pagimdęs režimas buvo neįtikėtinai gajus, tačiau, kaip mums pasisekė, šios apvalios sukakties nesulaukė.
ŽYMA
AURELIJUS VERYGA