Meniu
Prenumerata

antradienis, birželio 2 d.
Pasaulis
RUSIJA
Maksvos gyventojai vėl išėjo į gatves protestuoti prieš užmojus padaryti V. Putiną „lyderiu iki gyvos galvos“
Maskvos centre tūkstančiai žmonių šeštadienį susirinko į Rusijos opozicija organizuotą mitingą paraginti prezidentą Vladimirą Putiną nesiekti likti valdžioje neribotą laiką.
Aktualijos
Rusijoje sulaikyti 1,6 tūkst. protestuotojų, tarp jų – A. Navalnas
Rusijos opozicijos lyderis Aleksejus Navalnas ir dar beveik 1,6 tūkst. jo šalininkų šeštadienį buvo sulaikyti per visoje šalyje vykusius protestus.
Aktualijos
Po V. Putino pergalės: trys tezės apie Rusijos rinkimus
Veikiausiai niekas neabejojo, kad Vladimiras Putinas iškovos triuškinamą pergalę sekmadienį vykusiuose Rusijos prezidento rinkimuose, todėl beliko tik stebėti, ar Kremliui pavyks užsitikrinti didelį rinkėjų aktyvumą.
Aktualijos
Regioniniai rinkimai Rusijoje neapsiėjo be pranešimų apie pažeidimus
Rusijos regionuose sekmadienį vykusius vietos valdžios rinkimus temdė itin menkas rinkėjų aktyvumas, buvo pranešta apie pažeidimus.
Aktualijos
A.Navalnui skirta 4000 eurų bauda dėl lankstinukų
Rusijos opozicijos lyderiui Aleksejui Navalnui ir dviem jo padėjėjams Maskvos teismas ketvirtadienį skyrė baudą dėl jų rinkimų kampanijos lankstinukų, dalijamų žmonėms.
Aktualijos
Rusijoje areštuoti 1 500 žmonių, A. Navalnas sulaikytas
Po pirmadienį visoje šalyje vykusių demonstracijų Rusijos opozicijos politikas Aleksejus Navalnas buvo 30 dienų pasiųstas už grotų, o daugiau nei 1 500 jo šalininkų areštuoti.
Aktualijos
Rusijoje vyksta A. Navalno šalininkų protestai
Tūkstančiai Rusijos opozicijos politiko Aleksejaus Navalno šalininkų šiandien dalyvavauja protestuose visoje Rusijoje, keli jų buvo areštuoti.
Aktualijos
Mėnuo, sudrebinęs Maskvą
Dešimt svarbiausių klausimų ir atsakymų: nuo Boriso Nemcovo nužudymo iki tariamo perversmo prieš Vladimirą Putiną
ŽYMA
ALEKSEJUS NAVALNAS