Meniu
Prenumerata

antradienis, birželio 15 d.

Komentarai
Vėluojantis ir nepakankamas Vakarų atsakas į kintančią Rusijos grėsmę kelia nerimą
Vėluojantis, nepakankamas ir pasenęs – apibendrintai toks yra Vakarų atsakas į Rusijos grėsmę.
Aktualijos
Lietuvos karinė žvalgyba: „Zapad“ dalyvavusių karių skaičius gerokai viršijo oficialų
Pasibaigus bendroms Rusijos ir Baltarusijos karinėms pratyboms „Zapad“ krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis pakomentavo Lietuvos karinės žvalgybos surinktus duomenis.
Aktualijos
Du Rusijos kariniai lėktuvai pažeidė šalies oro erdvę
Praėjusią savaitę du Rusijos transportiniai lėktuvai įskriejo į Lietuvos oro erdvę virš teritorinių vandenų. Apie šį incidentą pirmadienį paskelbė šalies pareigūnai.
Aktualijos
Lietuvos prezidentė su Jungtinių Tautų vadovu aptarė pratybas „Zapad“
Niujorke viešinti prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Jungtinių Tautų (JT) generaliniu sekretoriumi Antonio Guterresu, jie aptarė Rusijoje ir Baltarusijoje šiuo metu vykstančias karines pratybas „Zapad“.
Aktualijos
Lietuviai žada atidžiai stebėti „Zapad“ pratybas
Lietuva gavo Rusijos kvietimą stebėti rugsėjį vyksiančias karines pratybas „Zapad“. Anksčiau lietuvių stebėtojus pakvietė ir Baltarusija.
Aktualijos
M.Pence‘as: mes esame su jumis ir visada jus palaikysime
Pirmadienį Estijoje viešintis JAV viceprezidentas M.Pence'as pareiškė, kad jo šalis visada palaikys Baltijos valstybes. Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ruožtu teigė palaikanti sankcijas Rusijai.
Aktualijos
Pratybų „Zapad“ metu – didesnė Lietuvos erdvės apsauga
Rusijos ir Baltarusijos rengiamų karinių pratybų „Zapad“ metu rudens pradžioje Jungtinės Valstijos dvigubai padidins oro policijos naikintuvų skaičių Lietuvoje, paskelbė prezidentė Dalia Grybauskaitė. Pasak jos, Lietuvoje mokymų metu taip pat bus dislokuota daugiau JAV karių ir technikos.
ŽYMA
„ZAPAD“