PRENUMERATA KONTAKTAI
Žyma: telefonai
Nuo:1 iki 6
Viso:6
Kiek:25
KiekReal:6

Internetinio saugumo ekspertas S. Pfeifferis: tapimas sukčių auka „padeda“ labiausiai
2018-07-27 13:10
Gytis Kapsevičius
Ar balsuotumėte už pasiūlymą, kad interneto vartotojams reikėtų gauti naršytojo pažymėjimą? Kibernetinio saugumo bendrovės „Sophos“ atstovas Sascha Pfeifferis balsuotų. IQ apžvalgininkui Gyčiui Kapsevičiui jis papasakojo apie per porą dešimtmečių pasikeitusius įsilaužėlių prioritetus ir supeikė daugelio giriamą blockchain technologiją.

Iš ryžių malūno išaugusi imperija
2018-06-05 13:28
Marius MONKEVIČIUS
Jei šią bendrovę pavadintume „Trimis žvaigždėmis“, daugelis neatspėtų, kas ji, nors kone kiekvienas yra naudojęsis Pietų Korėjos gamintojo „Samsung“ elektroniniais prietaisais. Korėjiečių kalba Sam reiškia tris, Sung – žvaigždes, kurios šiai tautai simbolizuoja didybę, galią ir gausą.

Telefono ryšio bokštas prieš guminius batus
2018-05-10 13:28
The Economist
Šiandien „Ericsson“ ir „Nokia“ – tiesioginės konkurentės. Kuo jos panašios ir kuo skiriasi?

Pažiūrėk į mane
2018-04-24 10:08
Gytis Kapsevičius
Internetas su savo žiniomis, vaizdo įrašais, muzika, kačiukais ir memais trumpoje jo istorijoje dar niekada nebuvo labiau po ranka. Kaip ir reklama.

10 patarimų, kaip tapti milijonieriumi
2018-03-29 13:16
Gytis Kapsevičius
Nors klaidinančios, tačiau skaitytojus patraukiančios antraštės yra kasdienybė internete, dabar jūs ją perskaitėte ir šiame žurnale*. Tačiau ji nėra visiškai neteisinga – patarimas, kaip tapti milijonieriumi, čia bus, bet tik vienas. Štai jis: patraukite ir žūtbūt išlaikykite žmonių dėmesį, o pinigus beveik garantuotai pasiimsite vėliau.

Y karta naikina...
2017-09-11 20:34
Gytis Kapsevičius
Straipsnių antraštės „Millennials are killing...“ („Y karta žudo...“) jau įkvėpė daugybę ironiškų interneto vartotojų pokštų. Žiniasklaida dažniausiai šiuos 18–37 metų žmones kaltina išnaikinsiant beveik viską – nuo vyno kamščių iki pačios amerikietiškosios svajonės.

Atradimai Temos Namie ir svečiuose Vietovardžiai Kultūra Laisvalaikis Reiklus pirkėjas
Daugiau IQ Life straipsnių...