PRENUMERATA KONTAKTAI
Žyma: teisė ir teisingumas
Nuo:1 iki 9
Viso:9
Kiek:25
KiekReal:9

Tefloninis populizmas
2019-11-22 08:21
Kotryna Tamkutė
Tokiu terminu Varšuvos išplėstinių tyrimų instituto direktorius Sławomiras Sierakowskis apibūdina Lenkijos valdančiosios partijos „Teisė ir teisingumas“ vykdomą politiką, o jos lyderį Jarosławą Kaczyńskį vadina vienu labiausiai skandalams atsparių politikų šalyje ir už jos ribų.

Pavasario pranašas?
2019-04-01 13:29
Kotryna Tamkutė
Nauja Lenkijos politikos žvaigždė meta pirštinę susipriešinusiam šalies elitui – kėsinasi į konservatorių vertybes ir liberalų rinkėjus

Kompromisų ieškojimas tolina politiką nuo tikrųjų jos šaknų
2019-02-27 09:01
Kotryna Tamkutė
„Aš nenoriu būti dar vienas politikas, griaunantis rinkėjų pasitikėjimą“, – sako Robertas Biedrońas. Interviu IQ apžvalgininkei Kotrynai Tamkutei jis pasakojo apie savo planus ir pabrėžė: Lenkijos visuomenė pavargusi nuo partijos „Teisė ir teisingumas“ dominavimo šalies politikoje.

Lenkijos valdančioji Teisės ir teisingumo partija daro ilgalaikę žalą
2018-06-23 14:03
The Economist
Likus tik apvalkalui, teisės viršenybę sunku atkurti

Plintantis užkratas
2018-03-28 08:41
Kotryna Tamkutė
Lenkijoje įtampa kyla, sako Pilietinės plėtros forumo (Forum Obywatelskiego Rozwoju) viceprezidentas Marekas Tatała. Interviu IQ apžvalgininkei Kotrynai Tamkutei jis teigė, kad daugiausia prie to prisideda dabartinė valdančiosios partijos „Teisė ir teisingumas“ vyriausybė, kuriai šalies ekonomikos ateitis esą yra nė motais.

Lenkija apskaičiavo žalą, padarytą dėl nacistinės Vokietijos veiksmų per Antrąjį pasaulinį karą
2018-03-23 11:33
BNS
Per Antrąjį pasaulinį karą nukentėję Lenkijos piliečiai galėtų pretenduoti, kad jiems būtų atlyginta dalis iš 440 mlrd. eurų žalos, šalies patirtos dėl nacistinės Vokietijos veiksmų per Antrąjį pasaulinį karą, ketvirtadienį pareiškė specialios parlamento komisijos pirmininkas.

Leszekas Balcerowiczius: šiandien euras Lenkijai nėra prioritetas
2018-03-09 09:00
Gytis Kapsevičius
Buvęs Lenkijos finansų ministras ir Nacionalinio banko vadovas Leszekas Balcerowiczius – tas žmogus, kurio sprendimai padarė ryškią įtaką šiuolaikinės Lenkijos ekonomikai. Įgyvendinęs radikalias reformas jis sulaukė kritikos, tačiau vėliau buvo džiaugiamasi šalies augimu. Dabar L. Balcerowiczius ir vėl mato rimtų iššūkių. Pašnekovas su IQ apžvalgininku Gyčiu Kapsevičiumi dalijosi mintimis apie Lenkiją ir Europos bei pasaulio ekonomikos ateitį.

A.Duda pasipriešino „Teisės ir teisingumo“ buldozeriui
2017-07-24 14:19
BNS
Lenkijos prezidentas Andrzejus Duda pirmadienį paskelbė blokuosiantis du parlamento priimtus teisės aktus, numatančius kontraversiškas teismų reformas, išprovokavusias masinius protestus ir Europos Sąjungos perspėjimą, kad Varšuvai gali būti taikomos sankcijos.

Dar vienas Europos galvos skausmas
2015-01-20 22:29
The Economist
Naujosios Lenkijos vyriausybės darbo pradžia – pasibaisėtina

Atradimai Temos Namie ir svečiuose Vietovardžiai Kultūra Laisvalaikis Reiklus pirkėjas
Daugiau IQ Life straipsnių...