PRENUMERATA KONTAKTAI

Notice: Trying to get property of non-object in /home/alfa/subdomains/iq/sarasas.php on line 159
Žyma: statistika
Nuo:1 iki 7
Viso:7
Kiek:25
KiekReal:7

Kas valdo Lietuvos savivaldybes?
2019-03-01 14:13
Goda Liutkutė
Prieš naujai kadencijai pasirenkant savivaldybių tarybų narius bei merus prasminga analizuoti vietos politiką.  Būtent vietos valdžia teoriškai turėtų įkūnyti bene glaudžiausią rinkėjų ir išrinktųjų ryšį. Tad kas gi vietos lygmeniu šiuo metu atstovauja Lietuvos gyventojams?

Skurdo Lietuva: kaltųjų paieškos
2018-11-06 11:53
Jekaterina Navickė

M. Buchananas: „Spręsdami problemas, to nenorėdami dažnai sukuriame naujų“
2018-09-24 15:28
Gytis Kapsevičius
Ekonominius ir socialinius reiškinius galima sėkmingai paaiškinti naudojantis tiksliųjų mokslų metodais, mano JAV fizikas, rašytojas ir žurnalistas Markas Buchananas. Kalbėdamas su IQ apžvalgininku Gyčiu Kapsevičiumi jis tikino, kad tradicinis požiūris į ekonomiką šiandien yra per siauras, todėl ją vertinti ir priimti sprendimus reikėtų naudojant kuo daugiau duomenų.

Mažėjant aktyvumui namų ūkių apklausose, politikos formuotojams darosi neramu
2018-07-27 12:28
The Economist
Sparčiai mažėja aktyvumas namų ūkių apklausose. Pagrindo nerimauti turi ir statistikai, ir ekonomistai, ir politikos formuotojai

Skurdas – grėsmė demokratijai
2017-10-28 18:35
Algis Davidavičius
Viena praėjusios vasaros naujiena Lietuvoje yra tokia nemaloni, kad verčiau jos neaptartume. Tačiau teks. Tai tvarus ir demokratijai grėsmingas skurdas, kurio atsparumą Lietuvoje mums liepos pabaigoje nurodė platus palyginamasis tarptautinis tyrimas, atliktas įtakingo pasaulinio kovos su skurdu organizacijų tinklo „Oxfam“. Kodėl tai svarbu ir ką dėl to daryti?

Bloga statistika = bloga politika
2016-08-10 18:22
Žilvinas Šilėnas
Tuoj prasidės rinkimai. Partijos rungtyniaus, kas labiau išgąsdins žmones. Kaip įrodymus trauks kuo baisesnius skaičius. Vienas tokių skaičių neabejotinai bus atlyginimai.

Vergonominiai migrantai
2016-06-04 15:23
Ignas Krasauskas
Lietuviai patenka į dešimtuką tautybių, kurių atstovai Jungtinėje Karalystėje dažniausiai tampa prekybos žmonėmis aukomis. Tuo metu oficiali mūsų šalies statistika rodo vos kelias dešimtis nukentėjusiųjų per metus, o pastangos kovoti su prekyba žmonėmis, JAV vyriausybės manymu, neatitinka net minimalių standartų.

Atradimai Temos Namie ir svečiuose Vietovardžiai Kultūra Laisvalaikis Reiklus pirkėjas
Daugiau IQ Life straipsnių...