PRENUMERATA KONTAKTAI
Žyma: startuoliai
Nuo:1 iki 8
Viso:8
Kiek:25
KiekReal:8

Bh. Turakhia: „Interneto galimybės dar toli gražu neišsemtos“
2019-07-29 15:20
Gytis Kapsevičius
Milijardierius iš Indijos Bhavinas Turakhia pirmą kartą internetu pasinaudojo norėdamas surasti mėgstamos dainos žodžius, tačiau pažintis su šia technologija gana greitai atsivėrė kaip neįtikėtina galimybė. IQ apžvalgininkui Gyčiui Kapsevičiui jis papasakojo apie naujas ateitį keisiančias technologijas, aukštąjį mokslą ir lyderystę.

Buvęs „Yahoo“ viceprezidentas įsigijo Lietuvos bendrovę ir planuoja plėtrą
2019-03-22 17:08
IQ
Silicio slėnyje įsikūrusi kompanija planuoja įkurti Lietuvoje tyrimų ir plėtros centrą. Buvęs „Yahoo“ viceprezidentas ir „Talech Inc“ generalinis direktorius Irvas Hendersonas pasirašė sutartį dėl IT plėtros bendrovės „Inovacijų erdvė“ įsigijimo.

R. Williamsas: „Lietuvoje mums svarbi ne tik kaina – turime gauti kokybę“
2018-10-11 12:00
Gytis Kapsevičius
Finansinių technologijų rinkoje konkurencija didėja kasdien, o stambias įmones vis grasina „apkandžioti“ maži, specializuoti ir lankstūs finansų startuoliai. Vis dėlto Lietuvoje įsikūrusios pinigų perlaidų paslaugas teikiančios bendrovės „Western Union“ žmogiškųjų išteklių vadovas Richardas Williamsas IQ apžvalgininkui Gyčiui Kapsevičiui atskleidė tikintis, kad ji sugebės prisitaikyti, o prie šio virsmo prisidės ir lietuviai.

Lietuvių kurta dirbtinio intelekto kompanija pritraukė milijoną JAV dolerių
2017-10-24 16:57
IQ
Lietuvių startuolė dirbtinio intelekto bendrovė „Genus Al“, padedanti verslams bendrauti su jų klientais emociškai išmaniais būdais, pritraukė investiciją iš kompanijos „Picus Capital”, padėsiančią toliau kurti naujos kartos technologiją bei produktą ir plėtoti verslą JAV rinkoje.

Startuolio viza padės į Lietuvą prisivilioti daugiau talentų
2017-08-17 18:43
Laura Čiginskaitė
Bet stebuklingu magnetu, traukiančiu inovacijas, netaps.

Nulinis pelno mokestis galėtų būti taikomas reinvesticijoms, praneša Ūkio ministerija
2017-07-03 17:47
BNS
Finansų ministerijai parengus mokesčių pakeitimus, Ūkio ministerija siūlo keisti įmonių pelno apmokestinimo sistemą – jį apmokestinti tik tuo atveju, kaip pelnas yra paskirstomas akcininkams.

„Revolut“ įkūrėjas N.Storonskis įsitikinęs, kad entuziastų grupelė gali pranokti dideles kompanijas
2017-05-02 12:07
Gytis Kapsevičius
Finansinių technologijų bendrovės ateityje siūlys ne mažiau paslaugų nei bankai. Taip tvirtino rinkos chuliganu vadinamo „Revolut“ vienas įkūrėjų Nikolajus Storonskis, kalbėdamas su IQ apžvalgininku Gyčiu Kapsevičiumi.

Mokslininkai: „Į protą investuoti rizikinga“
2017-02-10 11:42
Laura Čiginskaitė
Nauji ligų diagnozavimo būdai, tūkstantį kartų už plauką mažesni lazeriu sukurti objektai – tai tik keli iš daugybės Lietuvos mokslo centruose gimusių atradimų. Tačiau mokslininkai pripažįsta, kad inovacijų progresą stabdo nemažai kliūčių.

Atradimai Temos Namie ir svečiuose Vietovardžiai Kultūra Laisvalaikis Reiklus pirkėjas
Daugiau IQ Life straipsnių...