PRENUMERATA KONTAKTAI
Žyma: solidarumas
Nuo:1 iki 4
Viso:4
Kiek:25
KiekReal:4

H. Clark: „Moterys nudirba tris ketvirtadalius pasaulio neapmokamo darbo“
2018-11-13 12:31
Ugnė Litvinaitė
„Aš visada sakiau, kad nenoriu ir nesitikiu, jog kas nors už mane balsuos dėl to, jog esu moteris. Tačiau tikiuosi, kad jie nesirinks nebalsuoti, nes esu moteris“, – buvusios Naujosios Zelandijos premjerės ir Jungtinių Tautų vystymo programos vadovės Helen Clark frazė, ištarta 2016 m. Jungtinių Tautų (JT) generalinio sekretoriaus rinkimų kampanijos metu, apibūdina jos požiūrį į lyčių lygybę. IQ apžvalgininkei Ugnei Litvinaitei ji pasakojo, kuo skiriasi teisinis neutralumas ir realios moterų galimybės bei kas svarbu siekiant kitų tvarios plėtros tikslų.

Ispanijos musulmonai Madride: islamas nekaltas
2017-08-21 00:04
BNS
Daugiau nei šimtas Ispanijos musulmonų sekmadienį vienoje pagrindinių sostinės Madrido aikščių surengė akciją prieš terorizmą bei solidarumui su teroro aukomis išreikšti.

Pasaulio lyderiai reiškia pasipiktinimą išpuoliu Londone
2017-06-04 15:34
BNS
Solidarumą su Didžiąja Britanija reiškiantys pasaulio šalių lyderiai, piktinasi teroro išpuoliu Londone ir teigia, jog tokiems veiksmams nėra pateisinimo.

L. Walęsa: pamirškite, kad lenkai – ponai, tai praeitis.
2017-03-11 15:33
BNS
Lietuvai su Lenkija lemta bendradarbiauti, sako buvęs Lenkijos prezidentas, „Solidarumo“ judėjimo lyderis bei Nobelio taikos premijos laureatas Lechas Walęsa.

Atradimai Temos Namie ir svečiuose Vietovardžiai Kultūra Laisvalaikis Reiklus pirkėjas
Daugiau IQ Life straipsnių...