PRENUMERATA KONTAKTAI
Žyma: sgd
Nuo:1 iki 4
Viso:4
Kiek:25
KiekReal:4

J. Kieferis: „Verslas turi įrankius keisti ateitį“
2019-07-12 02:26
Kotryna Tamkutė
Verslas turi siekti tvaraus ir socialiai atsakingo modelio, įsitikinęs Švedijos tvaraus ir atsakingo verslo ambasadorius Jakobas Kieferis. IQ apžvalgininkę Kotryną Tamkutę jis tikino, kad tai – itin svarbus elementas, galintis padėti išlaikyti konkurencingumą.

Energetikos transformacija – pokyčiai, kurių neturėtume pražiūrėti
2019-04-08 13:25
Tomas Janeliūnas
Prieš kelerius metus energetinio saugumo tema buvo viena iš labiausiai eskaluojamų Lietuvos politikoje. Priklausomybės nuo Rusijos mažinimas, suskystintų gamtinių dujų (SGD) terminalo statyba, diskusijos dėl naujos atominės elektrinės statybos buvo tapusios prioritetinėmis temomis ne tik politikos, bet ir saugumo darbotvarkėje.

Lūžio strategija: Lietuvos energetika turi šuoliuoti link atsinaujinančių išteklių
2018-04-16 18:57
Tomas Janeliūnas
Naujai parengtoje Nacionalinės energetinės nepriklausomybės strategijoje numatyta, kad Lietuva artimiausius dešimtmečius sieks naudoti daugiau atsinaujinančių energijos išteklių (AEI) ir didinti energijos vartojimo efektyvumą. Vis dėlto pakeliui į žalesnę energetiką dar reikia įveikti nemažai kliūčių. Apie pagrindinius energetikos iššūkius ir lūkesčius su energetikos ministru Žygimantu Vaičiūnu kalbėjosi IQ politikos redaktorius Tomas Janeliūnas.

Baltijos šalių susitarimas dėl SGD galutinai „palaidotas“
2017-09-04 20:43
BNS
Premjeras Saulius Skvernelis „laidoja“ Baltijos šalių suskystintų gamtinių dujų (SGD) rinkos susitarimą, kuris būtų leidęs prašyti europinės paramos Klaipėdos SGD terminalo laivui „Independence“ išpirkti.

Atradimai Temos Namie ir svečiuose Vietovardžiai Kultūra Laisvalaikis Reiklus pirkėjas
Daugiau IQ Life straipsnių...