PRENUMERATA KONTAKTAI
Žyma: pasaulio bankas
Nuo:1 iki 5
Viso:5
Kiek:25
KiekReal:5

K. Georgieva – susiskaldžiusios ES kandidatė į TVF vadoves
2019-08-06 18:15
Kotryna Tamkutė
180 valstybių vienijančiam Tarptautiniam valiutos fondui (TVF), atsakingam už valstybių bendradarbiavimą vykdant pinigų ir valiutų kurso politiką ir turinčiam įrankius suteikti laikiną finansinę pagalbą, reikia tvirto lyderio. Juo, ES ministrų nuomone, turėtų tapti bulgarė Kristalina Georgieva.

Likimo draugų lūkesčiai ir realybė
2018-09-19 13:25
Gytis Kapsevičius
Didėjanti pajamų nelygybė yra tik kelių labiau išsivysčiusių šalių, o ne viso pasaulio problema, mano Pasaulio banko vyriausiojo ekonomisto direktorato vadovas, „Doing Business“ indekso autorius, buvęs Bulgarijos finansų ministras Simeonas Djankovas. IQ apžvalgininkui Gyčiui Kapsevičiui jis papasakojo, kuo panašios Lietuva ir Bulgarija, bei pasidalijo prognozėmis, kodėl neturėtume daug tikėtis iš fintech industrijos.

Lietuva pasauliniame verslo reitinge užima 16 vietą
2017-10-31 18:39
BNS
Lietuva yra gera šalis vystyti verslą – tokią išvadą galima daryti iš antradienį paskelbto Pasaulio banko „Doing Business“ reitingo. Jame Lietuva užima 16-ą vietą tarp 190 valstybių ir palyginti su praėjusiais metais pakilo penkiomis pozicijomis.

Ankstyvos santuokos – grėsmė pasaulio ekonomikai, teigia Pasaulio bankas
2017-06-28 10:51
BNS
Iki 2030 metų ankstyvos santuokos besivystančiose šalyse sukels bendrą kelių trilijonų JAV dolerių ekonominę žalą, teigia Pasaulio bankas ir Tarptautinio moterų problemų tyrimo centras (ICRW).

Pasaulio bankas: ekonomika auga, bet rizika išlieka
2017-06-05 10:53
BNS
Pasaulio ekonomika tvirtėja, didėja pasitikėjimas ja. Didėjant pasaulio prekybos apyvartai ir gerėjant didžiųjų besivystančių rinkų rezultatams, pasaulio ekonomika šiemet turėtų pasiekti nemažą prieaugį, praneša Pasaulio bankas. Vis dėlto tačiau šiai prognozei tebegali kelti pavojų tam tikra svarbi rizika.

Atradimai Temos Namie ir svečiuose Vietovardžiai Kultūra Laisvalaikis Reiklus pirkėjas
Daugiau IQ Life straipsnių...