PRENUMERATA KONTAKTAI
Žyma: nyderlandai
Nuo:1 iki 8
Viso:8
Kiek:25
KiekReal:8

Ombudsmenė M. Smit: „Žiniasklaida turi susigrąžinti visuomenės pasitikėjimą“
2019-09-26 10:42
Kotryna Tamkutė
Populistai politikai skatina visuomenės ir žiniasklaidos priešpriešą, žurnalistus laikydami elito atstovais, įsitikinusi Nyderlandų visuomeninio transliuotojo (NPO) ombudsmenė Margo Smit. IQ apžvalgininkę Kotryną Tamkutę ji patikino, kad tai aktualu tiek jos šalyje, tiek visame pasaulyje.

„Shell“ vadovas dalijasi nemaloniomis tiesiomis apie naftą ir klimato kaitą
2019-08-16 02:05
The Economist
Nyderlanduose užaugęs Benas van Beurdenas vaikystėje turėjo pareigą rūpintis, kad anglių kibiras nebūtų tuščias. Neapkenčiamas darbas, ypač kai šaltą dieną tekdavo tipenti iki pašiūrės sodo gale. „Ir šiandien jaučiu tą drėgną, stingdantį šaltį, kylantį kojomis“, – olandams pernai pasakojo B. van Beurdenas. Jis nekentė anglimis kūrenamos krosnies, nes turėjo prie jos praustis. Nekentė plaušinės, nes ji neilgai likdavo karšta. Bet iš to gavo šaltą, sunkią pamoką, kokia svarbi yra energija.

Benamiai savo mieste
2018-11-14 08:14
Ieva ŽVINAKYTĖ
Pastaraisiais metais Europos traukos centrus užplūdo keliautojų jūra. Niekas nesitikėjo, kad, užuot nešęs ekonominę naudą, vieną dieną turizmas taps grėsme miestams.

O kas paguos sirgalius?
2018-01-07 11:00
Giedrius Zeziulevičius
2018-ųjų pasaulio futbolo čempionatas vyks be keturių žemynų čempionų ir seniausias šio sporto tradicijas turinčių rinktinių

Nyderlandų senatas ratifikavo ES ir Ukrainos asociacijos sutartį
2017-05-30 22:19
BNS
Nyderlandų senatoriai šiandien nubalsavo už sunkiai pasiektą kompromisą ir uždegė žalią šviesą ratifikuoti Europos Sąjungos asociacijos sutartį su Ukraina.

Sveiko proto pergalė Nyderlanduose
2017-03-16 10:18
BNS
Nyderlandų balsavusių rinkėjų pagrindinė apklausa rodo, kad trečiadienį įvykusius parlamento rinkimus laimėjo premjeras Markas Rutte, lengvai įveikęs antiislamiškų pažiūrų populistą Geertą Wildersą.

Diplomatinė atmosfera tarp Turkijos ir Nyderlandų kaista
2017-03-13 13:12
BNS
Turkijos prezidentas Recepas Tayyipas Erdoganas sekmadienį įspėjo Nyderlandus, kad jiems teks sumokėti už tai, kad neleido turkų ministrams dalyvauti mitinguose, kuriuose šie ketino agituoti referendume balsuoti už jo galių išplėtimą.

Nyderlandai užtrenkė duris Turkijos ministrei
2017-03-12 13:11
BNS
Nyderlandai pavadino „neatsakinga“ Turkijos ministrę, nes ši mėgino lankytis šalyje, nors jai buvo pasakyta, kad ji nepageidautina, bei kritikavo Turkijos valdžią už „netinkamas“ kalbas, vis labiau stiprėjant kivirčui su Ankara.

Atradimai Temos Namie ir svečiuose Vietovardžiai Kultūra Laisvalaikis Reiklus pirkėjas
Daugiau IQ Life straipsnių...