PRENUMERATA KONTAKTAI
Žyma: kremlius
Nuo:1 iki 11
Viso:11
Kiek:25
KiekReal:11

G. Ph. Goldsteinas: „Socialiniai tinklai yra rinkėjo sprendimų priėmimo sistema“
2019-06-19 01:48
Kotryna Tamkutė
Į karą, kurį kadaise kovojo žmogus, dabar įsitraukia robotai, mano kibernetinės erdvės analitikas Guy Philippe’as Goldsteinas. IQ apžvalgininkei Kotrynai Tamkutei jis teigė, kad programinė įranga ir gebėjimas ją valdyti šiandien svarbesnis ginklas nei informacija.

Alaviniai Rusijos kareivėliai: Vagnerio grupė savo veiklą plečia naujose konfliktų zonose
2018-09-26 14:36
Ieva ŽVINAKYTĖ
Vagnerio grupė – neafišuojama, bet svarbi Rusijos karinės strategijos dalis. Konkrečių įrodymų, kad ji dirba šalies valdžiai, trūksta, tačiau nenuginčijamų sąsajų – ne.

Tikslas pateisina priemones
2018-07-09 13:02
Kotryna Tamkutė
Kai mes einame į kompromisus, raudonosios linijos peržengiamos ne tik žurnalistikoje, mano žurnalistas ir politikos analitikas Konstantinas von Eggertas. Interviu IQ apžvalgininkei Kotrynai Tamkutei jis sakė, kad Rusijoje profesionalumas šiandien prilygsta buvimui opozicijoje. Žurnalistų siūlomo profesionalumo šiai šaliai nereikia, o suvokimas, kad tavo žinios ir įgūdžiai nereikalingi, slegia ir demotyvuoja.

Kremliaus patarėjas: šimtmečius trukęs romanas su Vakarais baigėsi
2018-04-10 13:05
BNS
Rusija atsisakė savo šimtmečių senumo siekių integruotis į Vakarus ir rengiasi naujai „geopolitinės vienatvės“ erai, pirmadienį publikuotame žurnalo straipsnyje perspėjo prezidento Vladimiro Putino aukšto rango patarėjas.

Daryk pats, kad pavyktų
2018-03-01 18:17
Dalia Bankauskaitė
Pirmosiomis 2018-ųjų dienomis Prancūzijos prezidentas Emmanuelis Macronas pranešė, kad ketina inicijuoti įstatymą, draudžiantį per rinkimus socialiniuose tinkluose skleisti melagingas naujienas (angl. fake news). Simboliška, 2017 m. „Collins“ žodynas fake news išrinko metų fraze.

Skaldyk ir valdyk
2017-12-11 14:20
Kotryna Tamkutė
Po nesėkmingo karo Gruzijoje Maskva buvo priversta iš esmės peržiūrėti kovoti su Vakarais turimas priemones. Rusijos santykių su Vakarais eksperto Antono Šechovcovo, skaitysiančio pranešimą konferencijoje "Pasaulis 2018", teigimu, iš Vakarų kylančią grėsmę Vladimiro Putino režimas išsigalvoja, visgi pasirinkta kryptis bendradarbiauti su radikalios dešinės partijomis duoda rezultatų. Apie tai, kaip Kremlius destabilizuoja Europą, taip pat apie artėjančią postputinišką režimo erą su juo kalbėjosi IQ apžvalgininkė Kotryna Tamkutė.

Kovojant su kintančia Rusijos grėsme būtina neužmiršti senųjų priemonių
2017-11-29 13:36
Edwardas Lucasas
Senosios priemonės darosi vis svarbesnės, nors pokyčių tempas ir spartėja. Tai yra šiuolaikinės saugumo politikos paradoksas.

Sunkūs kaltinimai: D.Trumpo žentas siekė įkurti slapto ryšio liniją su Maskva
2017-05-28 14:23
BNS
JAV prezidentas Donaldas Trumpas po varginančios pirmosios kelionės į užsienį grįžo į Vašingtoną, dūzgiantį dėl penktadienį vakare dienraščio „The Washington Post“ paskelbto pranešimo, jog Jaredas Kushneris, bene artimiausias D.Trumpo patarėjas Baltuosiuose rūmuose ir šalies vadovo vyriausios dukros Ivankos vyras, prieš inauguraciją Rusijos ambasadoriui pateikė pasiūlymą įkurti slaptą, nuo pasiklausymo apsaugotą ryšio liniją su Kremliumi.

Kas bus kitas Rusijos taikinys?
2017-05-26 13:43
Edwardas Lucasas
Lengva suprasti, kodėl Vladimiro Putino režimas patinka kai kuriems konservatyvių pažiūrų žmonėms.

Revoliucijų metinės – galvos skausmas V. Putinui
2017-02-19 00:00
Edwardas Lucasas
Istorija gali atrodyti kaip puikus ginklas – kol jis neatsigręžia prieš jus pačius. Šia tiesa įsitikino Kremlius, artėjant 1917-aisiais Rusijoje įvykusių revoliucijų metinėms.

Sprangi puota
2016-03-24 17:24
Nuo paskolų kraštutinėms partijoms iki komisinių už vogtomis lėšomis finansuojamus sandorius: prie rusiškos kleptokratijos lovio stumdosi Vakarų politikai, verslininkai ir teisininkai.

Atradimai Temos Namie ir svečiuose Vietovardžiai Kultūra Laisvalaikis Reiklus pirkėjas
Daugiau IQ Life straipsnių...