PRENUMERATA KONTAKTAI
Žyma: filmas
Nuo:1 iki 5
Viso:5
Kiek:25
KiekReal:5

Režisierius Ignas Jonynas: naujasis mūsų filmas yra šiek tiek mišrūnas
2019-09-14 07:00
Laura Čiginskaitė
Debiutinis ilgametražis režisieriaus Igno Jonyno filmas „Lošėjas“ 2014-aisiais pripažintas geriausiu. Šį rudenį kino teatruose – jo antrojo filmo „Nematoma“ premjera. Kuo jis skirsis nuo debiuto ir kaip vyko kūrybinis procesas, režisierius pasakojo Laurai Čiginskaitei.

Filmų kūrėja L. Klein: „Net ir nedidelis ryšys pažadina žudytis norintį žmogų iš aklumo“
2019-07-04 02:05
Kotryna Tamkutė
JAV režisierė Lisa Klein pati patyrė tai, apie ką atvirauja jos kurtos dokumentinės juostos „Žodis iš S raidės“ herojai. IQ apžvalgininkei Kotrynai Tamkutei pašnekovė pasakojo, kodėl svarbu investuoti į savižudybių prevenciją ir kodėl paskutinę akimirką žmonės visgi nesiryžta nušokti nuo tilto.

Gyvenimas kaip kine
2018-03-24 10:27
Liutauras Degėsys
Nežinia kodėl, bet jau ilgą laiką tave persekioja gyvenimo, kaip filmo, idėja. Ta nuojauta, kad esi kažkokio scenarijaus personažas, kad esi jau užfiksuotas kino juostoje, kad nevaldai siužeto ir nieko negali pakeisti, nes nuo tavęs niekas nepriklauso.

Laisvų žmonių gentis
2018-03-20 13:01
Viktorija Vitkauskaitė
Naujas režisieriaus Arūno Matelio filmas „Nuostabieji lūzeriai. Kita planeta“ atsigręžia į nematomą dviračių pasaulio ir prestižinių „Giro d'Italia“ lenktynių pusę – sportininkus, pralaiminčius dėl savo komandos draugo pergalės. IQ kultūros redaktorei Viktorijai Vitkauskaitei dokumentikos kūrėjas pasakoja apie juostos gimimo užkulisius ir jokiais medaliais neišmatuojamą stiprybę.

Europietiški (ne)standartai
2017-03-27 10:39
Ieva Rekštytė-Matuliauskė
Prancūzų režisieriaus Antonino Peretjatko komedija „Džiunglių įstatymas“ pasakoja nuotykių ir meilės istoriją Prancūzijos Gvianos džiunglėse, kur du herojai atvyksta įkurti slidinėjimo kurorto. IQ žurnalistė Ieva Rekštytė-Matuliauskė su festivalio „Žiemos ekranai“ svečiu kalbėjosi apie įkvepiantį gyvenimo absurdą.

Atradimai Temos Namie ir svečiuose Vietovardžiai Kultūra Laisvalaikis Reiklus pirkėjas
Daugiau IQ Life straipsnių...