PRENUMERATA KONTAKTAI
Žyma: ep
Nuo:1 iki 5
Viso:5
Kiek:25
KiekReal:5

EP rinkimai: ar gerėja gyvenimas jūsų burbule?
2019-05-21 13:25
Viktorija Rusinaitė
Kiekvienas gyvename savo burbuluose, o mūsų burbulai liečiasi su kitų žmonių burbulais, ir taip sudarome tokias patirčių, emocijų, ryšių putas, per kurias savitai keliauja informacija, teigia vokiečių filosofas Peteris Sloterdijkas.

Bendras pralaimėjimas: priimtą Mobilumo paketą EP nariai laiko vienu didesnių kadencijos nusivylimų
2019-05-20 11:00
Gytis Kapsevičius
Kadenciją baigiantis Europos Parlamentas (EP) paskutinėse sesijose svarstė teisės aktų pakeitimus, kurie sukėlė daug kalbų nacionalinėje žiniasklaidoje ir tapo nemažu periferinių ES valstybių galvos skausmu. Naujieji sprendimai grasina pakeisti visos Europos logistikos rinkos žemėlapį.

Politologas: prieš EP rinkimus valstiečių kamuolys rieda žemyn
2019-05-14 15:38
alfa.lt
Pralaimėjimas prezidento rinkimų pirmajame ture gerokai sumažino valdančiųjų, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS), šansus Europos Parlamento rinkimuose, teigia politologas Tomas Janeliūnas.

V. Mazuronis: turime būti ES, bet buvimas kartu nėra rojus
2019-04-17 19:10
alfa.lt
Lietuvos vežėjus papiktinęs Europos Parlamento balsavimas dėl Mobilumo paketo, kaip ir Vokietijos pozicija „Nord Stream 2“ dujotiekio statybų klausimu, rodo, kad kiekviena valstybė pirmiausiai rūpinasi savo interesais, „Alfa taškui“ sakė europarlamentara Valentinas Mazuronis.

Magnitskio aktas Europai: Parlamentas ragina nebedelsti
2019-03-14 17:58
alfa.lt
ES reikalinga vieninga sankcijų už žmogaus teisių pažeidimus sistema, teigiama ketvirtadienį Europos Parlamento (EP) priimtame rezoliucijos tekste.

Atradimai Temos Namie ir svečiuose Vietovardžiai Kultūra Laisvalaikis Reiklus pirkėjas
Daugiau IQ Life straipsnių...