PRENUMERATA KONTAKTAI
Žyma: elektros tiekimas
Nuo:1 iki 4
Viso:4
Kiek:25
KiekReal:4

Vieno euro krizė
2018-02-05 11:01
Martynas Nagevičius
Aistros dėl bendrovės „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) pasiūlymo visiems buitiniams elektros vartotojams įvesti 1 euro mėnesinį abonementinį mokestį ir truputį sumažinti kainą už kilovatvalandę, Energetikos ministerijos garsiai išreikšti protestai, kategoriška premjero nuomonė prieš, argumentai dėl socialinio tokio pasiūlymo nejautrumo ir galų gale ESO atsitraukimas labai gerai iliustruoja, koks fragmentiškas požiūris į energetiką vyrauja Lietuvoje.

Pristatomas planas, kaip blokuoti Astravo AE elektrą
2017-09-04 17:54
BNS
Lietuvai siekiant, kad Astravo atominė elektrinė (AE) netoli Vilniaus būtų statoma saugiai, laikantis tarptautinių standartų, valdžia ketina riboti elektros pralaidumus su Baltarusija bei apmokestinti elektrą iš kaimyninės šalies. Taip pat siūloma uždrausti Kruonio hidroakumuliacinei elektrinei teikti paslaugas Baltarusijai.

Švedo jachtai užkabinus laidus buvo nutrūkęs elektros tiekimas Kuršių nerijai
2017-07-24 15:30
BNS
Neleistinoje vietoje Klaipėdos uosto kanale praplaukusi švedų piliečių priklausanti jachta sukėlė elektros tiekimo problemų Neringoje. Negana to, pati jachta po kontakto su laidais užsidegė.

„Lietuvos energijos“ įmonė iki metų pabaigos įžengs į Lenkijos rinką
2017-06-07 14:38
BNS
„Lietuvos energijos“ grupei priklausanti įmonė „Energijos tiekimas“ paskelbė, kad buria komandą elektros energijos prekybai Lenkijoje.  Šiam tikslui įsteigta įmonė „Geton Energy“.

Atradimai Temos Namie ir svečiuose Vietovardžiai Kultūra Laisvalaikis Reiklus pirkėjas
Daugiau IQ Life straipsnių...