PRENUMERATA KONTAKTAI
Žyma: dalia grybauskaitė
Nuo:1 iki 25
Viso:79
Kiek:25
KiekReal:25

Eilės ir eilutės
2019-10-05 10:00
Viktorija Vitkauskaitė
Kiek ilgiausiai esate laukę eilėje? Toje, į kurią surikiuoja valstybės įstaigos, išrašo numerėlį, liepia nebumbėti ir apsišarvuoti kantrybe? Leiskite paspėlioti.

G. Nausėdos užsienio politikos lūkesčiai
2019-08-07 11:31
Tomas Janeliūnas
Pirmasis Lietuvos prezidento Gitano Nausėdos oficialus vizitas į Lenkiją sulaukė optimistinių vertinimų ar net pagyrų. Išties, tiek pasirinkta pirmojo vizito šalis, tiek prezidento laikysena ir komentarai Varšuvoje niekuo nepriminė, kad G. Nausėda yra naujokas užsienio politikoje.

Visų ta pati Dalia: reiklios valstybininkės dešimtmetis ir pamokos Lietuvai
2019-07-09 09:41
Kotryna Tamkutė
Dešimtmetį šalį valdžiusi Dalia Grybauskaitė aukščiausiame valstybės poste skaičiuoja paskutines dienas. Prireiks laiko, kol jos laimėjimai ir klaidos iš tikrųjų atsivers visuomenei.

D. Grybauskaitės pasitikėjimo reitingas – tarsi nuveiktų darbų veidrodis
2019-07-02 02:00
Antanas MANSTAVIČIUS
Kuo mažiau teisiškai apibrėžtų galių turi prezidentas, tuo svarbesnė jam yra visuomenės parama. D. Grybauskaitė savo palaikymo reitingu visada naudojosi kaip politinio poveikio priemone.

Trys milijonai dalių
2019-06-30 10:05
BALYS GODAUSKIS
Kai prieš keletą metų lankiausi Gruzijoje, labiausiai įsiminė pokalbis su garbaus amžiaus Tbilisio taksistu. Visą kelią jis emocingai keikė jau nebe prezidentą Michailą Saakašvilį ir amerikonus.

Partija, kurios nebus: kodėl D. Grybauskaitė greičiausiai nepasuks A. M. Brazausko keliu
2019-06-25 03:26
Kotryna Tamkutė
Lietuvos ir užsienio žiniasklaida jau keletą mėnesių Daliai Grybauskaitei matuoja kėdes tarptautinėse organizacijose. Ji galėtų sulošti įspūdingą partiją ir vietos politikoje, tačiau vargu ar tam ryšis.

D. Grybauskaitės dešimtmetis: ko turėtų vengti prezidentės įpėdinis?
2019-06-09 22:19
Ovidijus Lukošius
Dalios Grybauskaitės dešimtmetis Lietuvos prezidento poste visuomenės nuomonės formuotojų, o vėliau ir istorikų bus įvertintas stipriu teigiamu balu. Tačiau abi kadencijas solidų tautos palaikymą turėjusi šalies vadovė neišvengė klaidų, o bėgantis laikas turbūt lėčiausiai trins prisiminimus apie kietą jos valdymo stilių.

A. Kubilius: kovoje dėl aukščiausių ES postų D. Grybauskaitė turi nemažai šansų
2019-05-29 12:19
alfa.lt
Kadenciją baigianti Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė neturi daug konkurenčių aukščiausiems ES postams užimti, ir tai gali būti rimtas jos pranašumas, antradienį laidoje „Alfa taškas“ sakė rinkimus į Europos Parlamentą (EP) su konservatorių sąrašu laimėjęs Andrius Kubilius.

Svetimo skausmo nebūna: ignoruodamas Tibeto problema pasaulis stengiasi neerzinti Kinijos
2019-05-13 13:42
Kotryna Tamkutė
Lietuvos interesas – geri santykiai su Kinija. Tačiau vargu ar tai tinkamas pasiteisinimas nesiliaujant žmogaus teisių pažeidimams.

Atsargiai pirmyn: kaip geriausia vertinti Kinijos galią?
2019-04-25 09:37
Antanas MANSTAVIČIUS
Auganti Kinijos galia vilioja naujomis galimybėmis. Tačiau Lietuva neturėtų pamiršti, kieno pusėje ji stovi.

Paskutinė kliūtis: kodėl reikėtų į Lietuvos kariuomenę šaukti ir moteris?
2019-04-18 07:16
Antanas MANSTAVIČIUS
Lietuvoje grąžinant privalomąją karinę tarnybą sustota pusiaukelėje – nenumatytas vaikinų ir merginų šaukimas lygiomis teisėmis. Metas ištaisyti klaidą.

Lyčių lyguma
2019-04-06 10:43
BALYS GODAUSKIS
Visi tie rinkimai – kaip egzaminai, kuriems dauguma balsuotojų deramai nepasiruošia, nes vis pritrūksta poros naktų: tai „Gyvulių ūkiui“ pavartyti, tai Konstitucijos spragoms galvoje užsilopyti. Žmonės programų neskaito, nes jose tas pats per tą patį; kas laukia ateity – negalvoja, nes ateities nežino niekas, net horoskopų sudarinėtojai.

Agitacijos disonansas
2019-03-13 12:52
Tomas Janeliūnas
Prezidento rinkimų kampanija įsibėgėjo jau pilnu tempu. Visi kandidatai apsisprendė, nebeliko apsimetinėjimo ar banalaus koketavimo, kad „dar pagalvosiu“. Tačiau dar lieka pirmasis rimtas atrankos filtras – ar visiems išsikėlusiems kandidatams pavyks surinkti 20 tūkst. rinkėjų parašų. Tai reikia padaryti iki kovo 28 d. Po šio etapo galėsi tiksliai žinoti, kiek jau oficialių kandidatų bus registruota prezidento rinkimuose.

Iškreipta lyderystė
2019-03-07 10:12
Kotryna Tamkutė
Iš septynių didžiųjų ydų puikybė yra pati blogiausia

Krizių žmogus
2019-02-19 10:18
Ronaldas GALINIS
Nelydėtas nei sėkmės, nei išskirtinės charizmos Andrius Kubilius tapo vienu įtakingiausių Lietuvos politikos formuotojų. Dabar konservatorių mohikano ateities planuose – naujos ir kur kas platesnės politinės arenos.

Rokas Masiulis. „Geresnis“ Masiulis
2019-01-01 03:47
Gytis Kapsevičius
Susisiekimo ministras iki šiol riedėjo lygiu populiarumo greitkeliu, tačiau laikas pradėti laikyti abi rankas ant vairo

Do Warszawy! arba būsimojo prezidento pirmųjų kelionių žemėlapis
2018-11-12 11:58
Ieva ŽVINAKYTĖ
Kokie užsienio politikos klausimai bus aktualūs per naujojo prezidento kadenciją?

Poprezidentinė dalia: trys tolesnės karjeros scenarijai D. Grybauskaitei
2018-11-07 07:05
Gytis Kapsevičius
Ką Dalia Grybauskaitė galėtų veikti palikusi rūmus S. Daukanto aikštėje?

Aktualusis klausimas: ką veikti baigus prezidento kadenciją?
2018-11-05 12:51
Gytis Kapsevičius
Nemažai vaikų užaugę svajoja tapti karaliais arba prezidentais – tada, mano jie, būtų galima daryti, ką tik nori. Nors vaikų fantazijos yra tolokai nuo realybės, kadencijas baigę prezidentai dažnai susiduria su klausimu, ką veikti. Daryti absoliučiai viską, ką nori, jie, žinoma, negali.

Ryžtas be orientacijos
2018-10-31 13:56
Kotryna Tamkutė
Neturintieji ideologijos ar, kitaip tariant, politinių pažiūrų gali atrodyti geri kandidatai užimti prezidento postą. Lyg ir nenuostabu – atstovauti jie turės ne vienos partijos elektoratui. Bet ar jų ideologija mums neturi rūpėti?

Kaukių balius: prezidento rinkimai virsta vaizdinių ir asmenybių kova
2018-10-29 14:35
Antanas MANSTAVIČIUS
Vis daugiau kandidatų siekia Lietuvos prezidento posto, tačiau anaiptol nėra aišku, kokio prezidento iš tiesų reikia šaliai

Kaip daina, taip į karą
2018-07-09 13:16
Ugnė Litvinaitė
„Mes gerai žinome – dainuojanti tauta nenugalima, jos neįmanoma pavergti ar sunaikinti, todėl – dainuokime, rodykime sau ir pasauliui, kokia ypatinga Lietuva, kokia sutelkta, didinga ir graži mūsų tauta […] netrukus suskambės mūsų himnas..ir tegul girdi visi, visame pasaulyje – ir draugai, ir visi kiti [balsas kilsteli ir sutankėja, akys kiek sąvadautojiškai prisimerkia, nežymiai kilsteli lūpų kamputis] – dainuok Lietuva, visada dainuok!“

Pažymos ir išvados
2018-06-26 14:21
Tomas Janeliūnas
Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) vykdomas politinis tyrimas dėl neteisėto poveikio valstybės institucijoms priimant sprendimus ir neteisėtos įtakos politiniams procesams įtraukė į didelį verpetą ne vieną politinę partiją, žiniasklaidos priemonę ir verslo organizaciją. Tačiau dar prieš tai, kai NSGK parengė savo tyrimo išvadas, žiniasklaidoje pasklido Valstybės saugumo departamento (VSD) išslaptinta medžiaga, kurioje nors ir buvo paslėpta dalis informacijos, bemaž visiems tapo aišku, kokie politikai, žurnalistai ar verslininkai ten minimi.

Prezidentės metinė kalba: ragina aktyvinti įvairių formų pilietinį pasipriešinimą, prakalbo apie „Neregėtą Lietuvą“
2018-06-12 13:05
BNS
Devintąjį metinį pranešimą antradienį skaičiusi prezidentė Dalia Grybauskaitė visuomenę paragino būti pilietiškai aktyvia.

Paviešinta daugiau D. Grybauskaitės ir E. Masiulio laiškų, „valstiečiai“ imsis tyrimo
2018-05-03 20:02
BNS
Prezidentė Dalia Grybauskaitė buvusią Kainų komisijos vadovę Dianą Korsakaitę iš pareigų norėjo atleisti dėl jos ryšių su įmonių grupe „Icor“, rodo ketvirtadienį paskelbtos susirašinėjimo ištraukos.

Atradimai Temos Namie ir svečiuose Vietovardžiai Kultūra Laisvalaikis Reiklus pirkėjas
Daugiau IQ Life straipsnių...