PRENUMERATA KONTAKTAI
Žyma: akcijos
Nuo:1 iki 9
Viso:9
Kiek:25
KiekReal:9

M. Railos „ME Investicija“ už 1,56 mln. eurų įsigijo „Novaturo“ akcijų
2019-11-26 16:54
TOP
Mindaugo Railos kontroliuojama bendrovė „ME Investicija“ padvigubino turėtą kelionių organizatoriaus „Novaturas“ akcijų paketą ir valdys beveik 10 proc. įmonės akcijų. 

Mokslininkas Mortenas Bennedsenas: verslininkai savo verslus beveik visuomet palieka per vėlai
2019-05-08 14:40
Gytis Kapsevičius
Nemaža dalis Lietuvos verslų artėja prie 30 metų ribos, o jų įkūrėjų amžius vis labiau slenkasi prie pensinio. Galima pagrįstai spėti, kad per ateinantį dešimtmetį verslininkai dažniau užleis savo kėdes šeimos nariams. Ką daryti, kad verslas, atsidūręs antrosios kartos rankose nesužlugtų? Galbūt jį geriau atiduoti valdyti profesionalams iš išorės?  Apie tai IQ apžvalgininkas Gytis Kapsevičius kalbėjosi su šią sritį tyrinėjančiu danų mokslininku Mortenu Bennedsenu.

Kinų investicijos ir įtaka Europoje auga
2018-11-23 13:34
The Economist
Kinija moka išnaudoti savo dydį. Europa jai tėra priemonė tikslams pasiekti.

Pernykščių indėlių grąža ir vėl nulinė, lyderės – Lietuvos įmonių akcijos
2018-03-30 09:30
Gytis Kapsevičius
Praėję metai Lietuvos įmonių akcijoms ir vėl buvo sėkmingi.

Kodėl investuotojai nepaiso „juodųjų gulbių“?
2017-08-21 14:54
Dmitrij Karpin
Emmanuelio Macrono pergalė Prancūzijos prezidento rinkimuose apsaugojo ES ir eurą nuo katastrofiškų padarinių, tačiau geopolitinė rizika išlieka didelė. Prieš globalizaciją nusiteikusių populistinių judėjimų įtaka auga, ir tai gali paskatinti staigius migracijos apribojimus, protekcionizmą bei prekybos karus. Nors Bendrijai labai svarbi Prancūzija pateikė gerų žinių, ES neturėtų jaustis rami, nes euroskeptikų gretas gali auginti ir įsibėgėsiantis „Brexit“.

„Arvi“ savininkas V. Kučinskas akcijas sūnui perleido neteisėtai
2017-06-12 13:45
BNS
Teismas pripažino, kad verlininkas Vidmantas Kučinskas neteisėtai perleido trąšų, pašarų, cukraus ir kalakutienos gamybos grupės „Arvi“ valdytojos akcijas savo sūnui Justui.

„Klaipėdos nafta“ gali tapti Kroatijos SGD terminalo akcininke
2017-05-12 13:13
BNS
Jau šią vasarą turėtų paaiškėti, ar tarptautinę plėtrą planuojanti suskystintų gamtinių dujų (SGD) terminalo operatorė „Klaipėdos nafta“ taps būsimo Kroatijos SGD terminalo dalininke. Derybų proceso nė viena šalių kol kas nekomentuoja, tačiau, BNS žiniomis, Klaipėdos įmonė pretenduoja valdyti apie ketvirtadalį „LNG Croatia“ akcijų.

Įmonės darbuotojams galės lengviau suteikti bendrovės akcijų
2017-03-08 17:54
BNS
Akcinės bendrovės galės lengviau motyvuoti savo darbuotojus ir didinti jų įsitraukimą į bendrovės veiklą, suteikiant jiems įmonės akcijų.

Kainų lenktynės
2016-09-30 14:09
Inesa Rinkevičiūtė
Ši vasara tapo išskirtinė šalies mažmeninės prekybos sektoriui. Pirkėjams stumdantis eilėse prie naujų „Lidl“ parduotuvių ir graibstant gerokai pigesnes prekes, rinkos senbuviams taip pat teko veltis į akcijų karą.

Atradimai Temos Namie ir svečiuose Vietovardžiai Kultūra Laisvalaikis Reiklus pirkėjas
Daugiau IQ Life straipsnių...