PRENUMERATA KONTAKTAI
Žyma: airija
Nuo:1 iki 6
Viso:6
Kiek:25
KiekReal:6

E. Walshas: „Pavojinga, kai neefektyvūs gamintojai daro įtaką politinei sistemai“
2019-07-01 03:06
Gytis Kapsevičius
Nors Airija vis dar yra puikus pavyzdys, kaip mažai šaliai suklestėti, Lietuvai pavyks pasinaudoti ne visomis jos pamokomis, mano finansų ekspertas, BMI verslo mokyklos lektorius Eamonnas Walshas. Pokalbyje su IQ apžvalgininku Gyčiu Kapsevičiumi jis atskleidė savo požiūrį į smulkiojo žemės ūkio ateitį, populizmą ir mokesčių lengvatas.

H. McEntee: „ES tapo taikos Airijoje garantija“
2019-05-09 13:50
Kotryna Tamkutė
„Brexitas“ nesukuria nė vieno laimėtojo, tik pralaimėtojus, įsitikinusi Airijos Europos reikalų valstybės ministrė Helena McEntee. IQ apžvalgininkė Kotryna Tamkutė domėjosi, kokių iššūkių Airijai kelia didžiosios kaimynės kaprizai ir kodėl airiai vis tiek remia narystę ES.

Sėlinantis tigras, tūnantis katinas
2018-09-14 12:20
Gytis Kapsevičius
Airija visuomet buvo pavyzdys Lietuvai ir jos politikams, tačiau juo iki šiol sekama labai vangiai

Abortų draudimu valstybė išreikštų nepasitikėjimą savo gyventojais
2018-06-13 13:38
Virginija Būdienė
Praeitą mėnesį Airijos referendume dėl abortų net 66,4 proc. balsavusiųjų pasisakė už tai, kad ši procedūra šalyje būtų nebedraudžiama. Airijos premjeras L. Varadkaras referendumo rezultatą įvertino taip: „Žmonės išsakė savo valią. Jie pareiškė, kad mums reikia modernios Konstitucijos moderniai šaliai“.

Galite pabučiuoti nuotaką...
2017-12-31 11:25
Gytis Kapsevičius
Įvairiuose pasaulio kampeliuose stiprėjant atsiskyrimo nuotaikoms, lengva pamiršti, kad kai kur rusena ir viltys susijungti

ES lyderiai spręs Airijos sujungimo teisinius klausimus
2017-04-28 13:09
BNS
Europos Sąjungos lyderiai šį savaitgalį vyksiančiame viršūnių susitikime tarsis, ar Šiaurės Airijai galėtų būti automatiškai grąžinta narystė Bendrijoje, jeigu šis regionas kada nors susivienytų su Airijos Respublika, penktadienį nurodė šaltiniai.

Atradimai Temos Namie ir svečiuose Vietovardžiai Kultūra Laisvalaikis Reiklus pirkėjas
Daugiau IQ Life straipsnių...